Угода Користувача

Угода Користувача

Ця Угода Користувача надає роз’яснення щодо регулювання відносин між власником сайту https://twins-spin.com.ua/ з одного боку і Користувачем даного сайту з іншого.

Права та зобов’язання сторін

Використовуючи наш оглядовий сайт https://twins-spin.com.ua/, Ви (Користувач) погоджуєтеся із визначеними умовами, які вказані у цьому розділі про Угоду Користувача. Якщо в якомусь разі Користувач Не погоджується з зазначеними Умовами, тоді Користувач Не має права не відвідування та перегляд https://twins-spin.com.ua/

Ми (Адміністрація) https://twins-spin.com.ua/ маємо право на створювання, змінювання, скасовування правил; обмежування доступу до будь-якої інформації, що розміщена на нашому сайті; а також за бажанням можемо створювати, змінювати, видаляти інформацію на цьому сайті.

Користувач сайту має право здійснювати пошук, отримувати інформацію та використовувати інформацію в некомерційних цілях на нашому сайті https://twins-spin.com.ua/

Ми (Адміністрація сайту https://twins-spin.com.ua/) зобов’язуємося не припиняти роботу сайту за виключенням тих випадків, коли Адміністрація не може вплинути на роботу платформи чи при інших технічних причин, які незалежні від нас.

Користувач нашого сайту несе такі зобов’язання як, дотримання всіх правил сайту https://twins-spin.com.ua/, має підтримувати працездатність цього сайту, не використовувати будь-які програми, що займаються автоматизованим збором інформації, або програми що взаємодіють з цим сайтом та його сервісами

Відповідальність Адміністрації сайту та Користувача

Наш сайт та адміністрація не несе ніякої відповідальності за послуги, що надаються третіми особами на даному сайті, не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем на нашому сайті, а також безперебійну роботу інформаційного ресурсу.

Дана Угода набрає чинності з моменту відвідування сайту Користувачем, а також залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати цю угоду на свій розсуд.