Ігровий Автомат Starburst

Ігровий автомат StarBurst – безумовно унікальний продукт від NetEnt, який завдяки своїй простоті із завидною прогресом збільшує число своїх шанувальників по всьому світу. Крім того, геймери, які обрали його як супутника для свого дозвілля, відзначають особливу щедрість ігрового автомата, здатного істотно поліпшити їх матеріальне становище. Можна довго перераховувати всі переваги слота StarBurst, але набагато краще один раз в нього зіграти, і Ви гарантовано надовго запам’ятаєте час, проведене в його компанії.

Загальний опис слота Старберст

Перш за все, складно відразу оцінити тематику даного ігрового автомата, адже перше враження, яке складається – це захват від сяючих каменів, що гравець бачить на екрані.

Дійсно, при створенні цього слоту виробник вирішив не ускладнювати завдання закрученим сюжетом апарату і його бонусних завдань. Ігровий автомат StarBurst – гранично простий слот, який максимально наближений до ігрових апаратів першого покоління, але все ж має неперевершену графікою і не менш гідний музичний супровід.

Отже, якщо Вам набридли сірі будні і хочеться випробувати долю, слот StarBurst прекрасно підійде для цього. Всі необхідні властивості є в його наявності, хоча, одночасно з цим, він простий і зручний. StarBurst – це те що потрібно, якщо Ви шукайте спокійного і розміреного відпочинку і при цьому бажаєте заробити.

Як грати в ігровий автомат StarBurst  від  NetEnt?

Ігровий процес у слоті StarBurst  від  NetEnt досить простий і ніяких непередбачених затримок у ході освоєння слота виникнути не може. Всі ті ж п’ять барабанів і десять ігрових ліній знаходяться в розпорядженні гравця. На свій розсуд геймер може змінювати число задіяних ліній і ставку, по якій відбувається гра. Варто відзначити, що в загальному хід гри досить простий. В арсеналі апарату немає бонусних ігор: напевно, виробник зробив основну ставку в грі на результативність ігрових ліній.

Дійсно, StarBurst – це ігровий апарат на любителя, який гідно займе своє почесне місце в рейтингу ТОП-ових слотів. Можливо, саме завдяки простоті його з легкістю зможуть освоїти ті люди, які тільки відкривають для себе світ віртуальних казино. 

Для зручності користування виробник продумав кнопку “Автогра”. Завдяки ній, можна налаштувати число спінів, які будуть проводитися автоматично. Крім того, в наявності є і кнопка “максимальний удар”, яка вибудовує максимальну ставку і лінії, що можуть собі дозволити гравці, тобто в залежності від їх ігрового балансу.

Слід зазначити, що як і у всіх інших слотах цього виробника, в грі представлена ​​якісна інформаційна підтримка гравців у вигляді таблиці виплат. У ній детально описані вартості всіх символів, що беруть участь в суканню.

Опис оформлення автомата

Стилістика StarBurst багато в чому характерна для виробника NetEnt, в першу чергу це виражається в розташуванні ігрових кнопок і інформаційної підтримки. Ті, хто вже встиг спробувати всі переваги слотів цього виробника, відзначать функціональну простоту продукції. Отже, головна клавіша “спін” розташована по центру екрана, з боків від неї – “максимальна ставка” і “Автогра”. Функціональні кнопки виділені на дисплеї зеленим кольором, цей акцент дає можливість швидко зорієнтуватися в StarBurst і не відриватися від захоплюючої гри.

Говорячи про кольорову гаму, в якій виконаний слот, варто відзначити, що в першу чергу в очі впадає зоряне небо і зачаровують погляд яскраві кристали. Дійсно, абсолютно кожен символ в грі вабить своїм блиском і приводить у захват геймера. Крім того, стандартно для продукції даної компанії тут представлена ​​якісна інформаційна підтримка. Абсолютно кожен новоприбулий зможе легко освоїться в слоті. У StarBurst вона викладена у вигляді таблиці виплат, в якій детально описані вартості кожної ігрової лінії, а також структури побудови виграшних комбінацій.

Загалом, стилістика StarBurst виконана на незмінно високому рівні. Бездоганне поєднання мелодії і картинки призведе в захват навіть досвідченого геймера. Можна довго описувати всі емоції від графіки, але куди краще буде переконається в цьому на власному досвіді.