Ігровий Автомат Resident від Igrosoft

Хто з нас не мріяв стати детективом та розслідувати усілякі злочини? Саме цей ігровий автомат, який ми звикли звати “Шпигун” перенесе вас в атмосферу небезпеки, пристрасті та цікавих головоломок, що звісно будуть винагороджені грошовим призом.

Чому варто обирати слот Resident?

Всі вже давно полюбили Автомат Resident через його закручений та небанальний сюжет, цікаві бонуси та гру на подвоєння. Головний герой цього ігрового апарату легко обходить розставлені ворогом пастки і спритно відкриває сейфи з секретними документами, але також має захищати себе та періодично застосовувати зброю.  

Символи та бонуси в ігровому автоматі Резидент

Символи цього слота дійсно відповідають тематиці шпигунства –  це Пістолет, Кулемет, Погони, Медаль, Противогаз, Синя Книга, Динаміт. Але найцікавішими символами є вайлд-символ Вогнигасник, що може суттєво збільшити вашу ставку та скаттер-символ Сейфа, який запускає бонуси.

Символи розташовані на п’яти хаотично обертових барабанах. Ви можете грати в одну або кілька ліній, а сума вашого виграшу залежить як і в багатьох ігрових слотах від того, які картинки випали в лінії. 

Також, величезним плюсом ігрового апарату Резидент є бонусна програма, яка складається з двох рівнів. Щоб бонусна програма почала працювати – треба зібрати 3 та більше символів сейфу на екрані. При активуванні бонусної гри гравець потрапляє в таємну кімнату, де перед ним опиняється 4 сейфи – наш герой має відкрити сейф, в якому лежать гроші або інші цінності, після цього, якщо гравець відкриє сейфи та не натрапить на динаміт – його чекатиме наступний рівень, де він опиниться перед двома замкненими дверима бункеру – за одними на вас буде чекати – красива дівчина радиста Кет та щедрий бонус за проходження місії. Якщо ж ви помилитесь з дверима, то на вас чекатиме агент і це буде означати, що ви залишитесь без грошей.

Гра на ризик у слоті Resident

Ігровий провайдер Ігрософт дбає про своїх прихильників, тому створює кожен слот з можливістю подвоїти ваш виграш. Ігровий автомат Resident також має ризик-гру, яка забезпечить вам додаткову порцію онлайн адреналіну, щоб перемогти треба вибрати карту, яка буде старше, ніж відкрита Ігровим автоматом. Якщо ви зможете подвоїти виграш та вгадаєте карту, то вам автоматично буде запропоновано спробувати ще раз вдачу у ризик грі.

Хочемо зазначити, що брати участь у ризик грі варто лише тоді, якщо дилер з самого початку відкрив невелику карту, так у вас буде більше шансів на подвоєння виграшу.

Тож спробуй себе у ролі шпигуна завдяки слоту Resident та отримай винагороду – врятуй красиву дівчину та забери свій виграш.