Ігровий Автомат MMA Legends

Ігровий автомат MMA Legends від ігрового провайдера NetGame з’явився на просторах інтернет-гемблинга в червні 2020 року. Він присвячений змішаному бойовому мистецтву – ММА. Вірніше – його легендарним бійцям. У грі задіяні Вайлд і Скаттер символи, фріспіни з липкими джокерами, оригінальні бонусні опції. Теоретичний рівень віддачі автомата 96,56%. Волатильність середня.

Як грати в слот MMA Legends?

Ігрове поле автомата розташовується на тлі приміщення, буквально забитого фанатами бойових мистецтв. Ринг освітлений численними прожекторами. В наявності – 5 барабанів з чотирма рядами і 50 фіксованими лініями для виплат.

Управління ігровим процесом забезпечується функціональною панеллю, кнопки якої розташовуються внизу екрану автомата. Ними можна змінювати значення ставки, запускати барабани, вибираючи ручний або автоматичний режим. Зліва від ігрового поля автомата є кнопка BET SLIP для активації бонусної функції. Правила автомата опубліковані в спеціальному розділі.

Символи ігрового автомату Легенди ММА

Тематичні символи автомата – портрети п’ятьох бійців, один з них займає відразу 4 позиції по вертикалі. Молодші елементи – карткові номінали. Для того, щоб отримати винагороду, потрібно, щоб не менше трьох однакових (для деяких знаків – навіть двох) згрупувалися в межах однієї з ліній для виплат – обов’язково підряд, починаючи з крайньої лівої вертикалі автомата. Винагорода – лінійна ставка, перемножена з індивідуальним коефіцієнтом послідовності.

На Вайлд символі зображено пояс чемпіона з написом Wild Legends. Цей знак з’являється тільки на барабанах автомата 2-5. Він оперативно замінює будь-який базовий елемент. Спочатку вайлд з’являється в бронзовому кольорі. При певних обставинах колір може змінюватися, а джокер набуває додаткові можливості.

На Скаттер символі – логотип автомата. Символ з’являється тільки в вертикалях автомата 1-3. Коли одночасно випадає стазу три Скаттер – гравцевець отримаує 10 фріспінів.

Які бонуси надає автомат MMA Legends?

Перед початком будь-якого обертання користувач може активувати унікальну бонусну опцію автомата. Для цього потрібно відкрити розділ кнопкою BET SLIP і зробити вибір. Спочатку – вибрати одного з учасників змагань. Потім – 3 варіанти умов гри: за певну кількість обертань пропонується зібрати певну кількість елементів обраного виду. І останній крок – вибір ставки. У разі успішної реалізації опції гравцеві дістається нагорода у вигляді множника до сумарної ставки.

Якщо в базовій грі автомата відразу випаде 4 Вайлда – вони запускають ре-спін, самі при цьому залишаючись на своїх позиціях. Якщо випаде новий джокер – він теж залишається, а безкоштовні обертання тривають. У разі, коли на вайлд випаде ще один вайлд – він змінює колір. У перший раз – на срібний, в разі повтору – на золотий. Срібний джокер оснащений додатковий коефіцієнтом х2, золотий – х3.

Фріспіни, Скаттер та Вайлд Символи можуть продовжити один раз на 5 обертань.

Ігровий автомат MMA Legends порадує численними спеціальними символами з особливими можливостями, а також – дивним шансом отримати феєричний приз нагороду за ставку на певного бійця.