Ігровий Автомат Lucky Lady’s Сharm

Lucky Lady’s Сharm

Унікальний слот Lucky Lady’s Charm Deluxe від Novomatic здобув прихильність серед гравців казино з усього світу та вважається справжньою класикою ігровbх автоматів. 

Чому слот Лакі Ледіс Шарм такий популярний ?

Це все завдяки відмінній графіці, скатер та вайлд символам, фріспінам та грі на ризик. Також, хочемо відмітити, що з часів виходу гри багато чого змінилось в кращий бік – вийшли нові делюкс варсії гри та доповнення.

Як грати в ігровий автомат Lucky Lady’s Сharm ?

Сама гра складається з 10 виграшних ліній виплат, 3 рядів та 5 надзвичайних барабанів. Треба звернути увагу, що кожен гравець може відредагувати в налаштуваннях ці числа під себе. Кожен гравець може зробити ставку від 1 до 100 монет на лінію, що не може не вражати. Крім цього, на панелі у лівому куточку ви знайдете првила гри, ваш баланс та таблицю з виплатами.

Сюжет ігрового автомату Лакі Ледіс Шарм Делюкс розповідає про прекрасну дівчину, яка потребує вдачі і знаходить її за допомогою таких магічних символів як Чарівна Куля, Сонечко, Підкова, Монета та Медальйон та багато інших. У самій грі дуже легко отримати виграш, тому що тут безліч щасливих символів, бонусів та комбінацій.

Щасливі комбінації та бонуси в слоті Lucky Lady’s Сharm

  • Саме зображення щасливою леді є диким символом гри і має здатність змінювати всі інші символи на барабанах крім Чарівної Кришталевої Кулі для того, щоб сформувати виграшні комбінації. Лише 5 символів щасливою леді на виграшній лінії принесуть вам максимальний джекпот гри – а це не аби що, аж 90 000 монет!
  • Чарівна Кришталева Куля – це скаттер-символом в грі, яка дарую обертання та збільшує виграш.
  • Різні комбінації можуть надати вам виграш від 15 до 75 000 монет. Наприклад, Монета та Чотирилисник, Підкова, Сонечко та Лапка Кролика – щасливі символи, які неодмінно вам випадуть.
  • Прекрасним бонусом в грі є 15 фріспінів. Тільки уявіть собі цілих 15 шансів на крутий виграш!

Також, ігровий автомат Lucky Lady’s Charm Deluxe пропонує гравцям, які хочуть грати на всіх лініях виплат в кожен спін, налаштувати ставки за бажанням. На найнижчому рівні ставок на лінію гравці можуть поставити 1 кредит на кожну лінію виплат і загальна сума ставки складе 10. Ставки на лінію можуть доходити до 100, і на цьому рівні максимальна ставка складе 1 000 кредитів за спін. Цей ігровий автомат є одним з найбільш високолімітних, які пропонує Novomatic. 

Гра на ризик від ігрового автомату Lucky Lady’s Charm Deluxe

Якщо ви любите ризикувати та впевнені у свої вдачі – ця функція саме для вас. Після випаду кожної виграшної комбінації гравець може запустити кнопку Ризик – Risk та спробувати помножити свій виграй у слоті Лакі Леді Шарм.Для цього вам потрібіно вгадати колір карти. Якщо гравцеві вдалося розгадати карту – то ваш виграш автоматично збільшиться у декілька разів, але треба пам’ятати, що у разі помилки – виплата буде втрачена.

Отже, Ігровий автомат Lucky Lady’s Charm – це просто захоплюючий слот, який має багато бонусів та можливостей налаштувати гру під себе та отримувати задоволення від чарівної графіки та мелодії.