Ігровий Автомат Barbarian Gold

Barbarian Gold – це відомий ігровий автомат від компанії Iron Dog Studio, присвячений золоту народу варварів. Дизайн ігрового автомата відповідає його сюжету. Структура ігрового слота стандартна, тому отримати виграш в ньому легко. Крім основних ігрових спінів, в автоматі передбачені і додаткові опції. На його екрані з’являться символи з розширеними можливостями. Ігровий автомат Barbarian Gold подарує раунди безкоштовних ігрових обертань, які доступні в декількох режимах. Показник віддачі коштів ігрового автомата становить 96,3%.

Як грати в слот Barbarian Gold?

Основне місце на екрані слота займає його ігрове поле. Воно розташовується на тлі тематичної ігрової локації. Вона зображена пейзажем, що складається з яскравих ілюстрацій. Тут зображені замки і дерева, розташовані на великій галявині. Ігрове поле прикрашене назвою Barbarian Gold, теж відповідним загальній стилістиці.

Структура ігрового поля представлена ​​п’ятьма барабанами, на кожному з яких є по кілька рядів ячейок. Ці ячейки передбачені для ігрових символів, які будуть будувати комбінації. Створювати виграшні послідовності вони стануть на ігрових лініях, яких в автоматі 20. Всі ігрові лінії в слоті виставлені за замовчуванням.

Ігрова символіка слота Barbarian Gold ділиться на звичайну та особливу. Звичайні знаки випадають в ході основних ігрових спінів і приносять виплати за загальними правилами. Щоб подарувати виграш, кілька однакових зображень повинні вибудувати безперервний ланцюжок на одній ігровій лінії.

Сума виграшу залежить від ставки на ігровий спін, а також від коефіцієнтів вдалих символів. Більш цінними вважаються зображення, відповідні сюжету ігрового автомата. Це головні герої, а також їх атрибути. Решта ігрових знаків, які представлені картковими номіналами, мають меншу цінність.

Клавіші для управління ігровим процесом автомата займають різні місця на екрані. Для регулювання налаштувань передбачені клавіші, розташовані над ігровим полем. Тут також знаходиться кнопка, що відкриває інформаційний розділ ігрового автомата Barbarian Gold. Для зміни розміру ставки на ігровий спін учасник повинен скористатися клавішею в нижній частині екрана. Тут також знаходяться кнопки для активації ігрових обертань. В автоматі є кілька варіантів запуску ігрових спінів.

Бонусні опції ігрового слота Barbarian Gold

В ігровому відео-слоті Barbarian Gold задіяні спеціальні символи. Ігровий автомат Barbarian Gold є диким символом. Він допомагає добудувати більше призових послідовностей. Для цього він буде замінювати собою звичайні ігрові зображення. Ще однією особливістю Вайлда є те, що він може розширюватися на ігрових позиціях автомата. Так дикий символ зможе зайняти собою весь ігровий барабан.

Череп – це Скаттер символ ігрового автомата. Він запускає раунд безкоштовних ігрових обертань. Це станеться після того, як на будь-яких ігрових осередках випаде 3 таких зображення. Кількість фріспінів залежить від числа Скаттера. 3, 4 або 5 черепів нададуть 8, 10 або 12 безкоштовних ігрових обертань.

В автоматі Barbarian Gold є 2 режиму фріспінів. В одному з них з’явиться Вайлд-символ, що приносить зростаючий множник. При появі Скаттер-символу починає діяти другий режим, в якому з’являться дикі барабани. Вони теж принесуть додаткові фріспіни або просто зібльшать ваш виграш.

Ігровий автомат Barbarian Gold присвячений варварам, цей слотнаділений простими правилами, неперевершеною графікою, а також цікавими бонусами та захоплюючою сюжетною лінією. Тож спробуй вдачу в ігровому автоматі Barbarian Gold, а щедра бонусна програма та щасливі комбінації допоможе отримати незабутні враження та чудовий виграш.