Ігровий автомат A Night Out від Playtech

Ігровий автомат A Night Out дарує справжнє відчуття драйву, свята, азарту і куражу. Слот дає унікальний шанс не виходячи з дому, відправитися на дискотеку і провести там незабутній час. Гарячі красуні привітно зустрінуть відвідувачів та екзотичні та традиційне напої з віртуальної карти обіцяють хороші виграші.

Як грати в ігровий автомат A Night Out від Playtech?

У слоті A Night Out на початковому етапі вказується номінал монети, кількість ігрових ліній і розмір ставки. Для цього використовуються BET PER LINE і SELECT LINE в будь-якій послідовності. Крутки запускаються з подачі SPIN. Автоматичний режим круток барабанів в грі не передбачений.

Якщо по краях випаде зображення бармена, активується бонусний етап, що складається з 20 (по максимуму) фраспінів. Принести таку кількість круток можуть привабливі красуні: вибираючи їх, кожен визначає для себе число призових спінів. А коктейль замовлений клієнтом для красуні, стане виразом множника для бонусного раунду. Дозвілля, проведений в бонусному рівні, обіцяє геймеру хороші призи.

У цьому варіанті слота A Night Out  (демо-версія автомата не дозволяє активувати цей режим) доступна функція Dollar Ball. В її рамках за додаткову невелику плату відкривається нове поле, де за принципом лотереї потрібно вгадати п’ять чисел: таке везіння забезпечить гравцеві прогресивний джек-пот. Певна сума від можливої ​​дістанеться гравцеві і в разі вгадування навіть однієї цифри. Так що тут все залежить від ігрової інтуїції і від прихильності удачі. У будь-яких розвагах можливий ризик, так розробники апарату пропонують випробувати і ризик-гру. Для подвоєння виграшу останнього раунду гемблеру потрібно із запропонованих автоматом карт вибрати ту, яка виявиться старше карти дилера. В іншому випадку поставлена ​​на раунд сума піде в казино.

Оформлення автомата A Night Out від Playtech

Тематика слота A Night Out визначила його яскраве оформлення: кольорове розмаїття, вечірні вогні та інтимна напівтемрява. В автоматі це виглядає так – основний тон екрану є темно-синій, в віконцях барабанів миготять потоки світла, а для символів і кнопок використовуються яскраві фарби. Близький тестуємому слоту по розважальної тематики ігровий автомат Olivers Bar користується величезним успіхом у любителів провести вечір у веселій компанії. Завдяки віртуальним апаратів, це стало вкрай просто реалізувати.

Графіка і анімація ігрового автомата створюють атмосферу розважального закладу. Наприклад, при виборі ліній відповідні осередки змінюють свій відтінок, немов вогні дискотеки. Назва емулятор мерехтить також заманливо, як неонова вивіска закладу – A Night Out. Функціональна частина автомата за традицією розташувалася в нижньому відділі. PLAYTABLE – це аналог клавіші INFO, за нею – інформація про комбінаціях, особливих знаків і ігрових лініях. До речі, всі відомості помістилися на одній сторінці – дуже зручно.

Поруч – пара кнопок, що забезпечують регулювання розміру ставки та кількість ліній: BET PER LINE і SELECT LINE. Для найбільш амбітних і азартних гравців передбачена кнопка, клік по ній закріпить максимальну ставку – червона BET MAX. В крайньому правому положенні знаходиться регулюючийномінал жетона. І звичайно, помітніше всіх SPIN, що запускає обертання. Зовні автомат A Night Out милий і привабливий. Керувати ним легко: так і має бути, адже йдеться про відпочинок в розважальному місці

Віртуальний автомат A Night Out в порівнянні з іншими слотами пропонує невисокі виграшні коефіцієнти. Зате можливостей виграти тут предостатньо: їх дає і наявність особливих Пентограмм, і прогресивний джек-пот з функцією Dollar Ball, і раунд ризик-гри. Великим плюсом є можливість грати безкоштовно, що дозволяє насолодитися атмосферою вечірки, яку задають ігрові автомати, без витрачання грошей, а барвиста картинка на екрані, відповідне звуковий супровід лише спрощують це завдання. Тому даний автомат завжди буде в списку найкращих розваг серед любителів грати в онлайн слоти, і не дивно, що A Night Out займає топ-місце в каталозі.