Ігровий Провайдер Endorphina

Провайдер Endorphina є одним з небагатьох операторів, яким вдалося зміцнитися на ринку і отримати авторитет серед гемблерів та конкурентів.

Першу гру компанія Endorphina випустила в 2012-му році. Цікаво, що і до цього дня команда розробників складається всього лише з декількох співробітників. Це невелика команда, яка надає гравцям цікаві і незвичайні Відеослоти.

Марка ліцензована регулятором Мальти. Чесність і прозорість софта підтверджують результати незалежного аудиту від організації iTehcLabs, яка аналізує апарати провайдерів на стабільність і відповідність RTP зав’ялених показниками. Всі ігри Endorphina відповідають чинним стандартам чесної гри. 

У чому відмінності ігрових апаратів марки Endorphina ?

Endorphina – це компанія, орієнтована саме на ігрові апарати. Асортимент бренду не відрізняється різноманітністю, але це слоти з проробленим сюжетом, механікою і цікавими принципами:

  • Гемблерам доступні тактичні рішення
  • У портфоліо провайдера зібрані додатки, де кількість ліній варіюється від 9 до 50, тому Клієнти інтернет-клубів можуть вибирати позиції для ставок на кожен спін і редагувати номінали активних монет.
  • Постачальник пропонує гри з незвичайною структурою. Деякі Відеослоти складаються з 6 барабанів, в інших додатковий стовпець з’являється в призових раундах. Бонус-тури від Endorphina відрізняються від класичних багаторівневими раундами.
  • Користувачам відкриті різні тематики. Це історії про Камчатку і дику природу, розкішне життя, стародавні цивілізації, варіації в жанрі фентезі, також, Ендорфіну не обійшли стороною і традиційні фруктові емулятори.
  • Розробник не випускає стаціонарні версії. Особливістю стає відсутність мобільних клієнтів автоматів. Всі Відеослоти цієї марки адаптовані до браузерної архітектурі. Тому запустити апарати Endorphina можна з будь-якої веб-оболонки і не турбуватися за швидкість загруження і обробку елементів візуалізації.

Прогресивні джек-поти і нагороди


У Ендорфінів навмисно роблять акцент на фіксованих призових сумах. Прогресивних слотів в портфоліо постачальника немає, що грає на руку регулярним клієнтам азартних закладів, які звикли поступово «збирати» великі виплати на гаманці.

Піку популярності софт провайдера досяг в 2015-му році. Тоді бренд вийшов на більшість світових виставок, присвячених онлайн-гемблінгу, де продукти марки отримали світове визнання. Зокрема на SiGMA 2015 автомати під егідою Endorphina стали лауреатами нагороди «Продукт Року».


Чому варто стежити за іграми ендорфінів?


Розробник, незважаючи на відсутність великого ресурсу і досвіду, зміг утриматися в сфері з гострою конкуренцією і скласти суперництво таким гігантам як NetEnt, BetSoft, Yggdrasil. Провайдер як і раніше орієнтується виключно на відеоапарати, які відрізняються видовищністю, цікавим сюжетом, незвичайними бонус-опціями і солідними виплатами.

Топ-3 емулятори Endorphina

 Luxury Life

Розкішна Життя – це апарат, присвячений багатства і витонченості. Гемблери опиняться у вишуканому палаці, зможуть покуштувати делікатесні страви та дорогі напоїв, побачити ексклюзивні машини і познайомитися з вершками вищого суспільства. Максимальна ставка в слоті досягає 200 доларів, що обіцяє великі виплати. Luxury Life будується на 5 барабанах в 3 ряди, а ставки можна робити на одну або всі 20 ліній. Коефіцієнт повернення становить 96%. Розробники обмежили призову програму двома бонус-картами – Вайлд і Скаттер, що відкриває раунд фріспінов.

Tribe

Слот присвячений древньому племені і магії. Гемблери чекає механіка з барабанів у три ряди, виконаних у вигляді 5 стовпців. За коефіцієнтом повернення Tribe близький до 96%. Виграш може бути розрахований по х10000, якщо в комбінації беруть участь старші зображення. Унікальною особливістю стає тур оплачуваних прокручувань, де виграшні спини множаться на 3.

 Football Superstar

Героями тематичного автомата Football Superstar стали Мессі і Роналду. Крім прославлених футболістів Гемблери на екрані чекають красуні, переможні кубки, бонусник карти і зображення букв і цифр. 

Відвідувачі можуть розраховувати на коефіцієнт віддачі до 96%. У розробці від Endorphina організовано 50 ліній виплат і широкий діапазон ставок. Можна починати від центових вкладень, а завершувати 50 монетами на спін.